Było cudownie!














Było cudownie!














17 czerwca odbyła się kolejna piękna uroczystość! ❤️ I Komunia Święta! Za organizację odpowiedzialny był Niepubliczny Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jaszkotlu Było pięknie! ❤️ 8 naszych Podopiecznych (Andrzej, Szymon, Sebastian, Patryk, Jarek, Wiktor, Lena i Amelka) w odświętnych, białych strojach po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa do serca. Po uroczystości w ogrodzie czekał na wszystkich obiad, tort i oczywiście upragnione prezenty 😊 Pozdrawiamy wszystkich niedzielnie 😊















W sobotę 3 czerwca w naszym ogrodzie odbyło się cudowne spotkanie, przepełnione radością, dobrocią i miłością. Tego dnia mogliśmy uczcić nasz Jubileusz w gronie Naszych Przyjaciół, którzy przez te wszystkie lata okazują nam swoją życzliwość i pomocną dłoń. Na początku odprawiona została w naszej intencji Msza Św. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. Podczas uroczystości nasza kochana Siostra Dyrektor, s. Sylwia, otrzymała medal św. Jadwigi. Jest to najwyższe odznaczenie w archidiecezji wrocławskiej, które przyznawane jest za aktywny udział w życiu religijnym, duszpasterskim, katechetycznym i kulturalnym, ze szczególnym uwzględnieniem działalności charytatywnej.
Po Mszy Św. przenieśliśmy się do naszych jaszkotlańskich ogrodów, gdzie na wszystkich czekał pyszny poczęstunek, a także moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Podczas pikniku Siostra Dyrektor oraz Siostra Generalna wręczyły specjalne nagrody dla 30-letnich Pracowników, dziękując im za trud i poświęcenie włożone w pracę na rzecz Naszych Podopiecznych.
Był to cudowny dzień. Dzień pełen dobroci i prawdziwej dziecięcej radości. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia odwiedzili Nasz Dom. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za wspaniałą zabawę. Dziękujemy, że razem z nami tworzycie naszą jaszkotlową rodzinę. To wiele dla Nas znaczy ❤
Z całego serca dziękujemy, także wszystkim tym, którzy pomogli w organizacji naszego Jubileuszu.
Wszystkim i za wszystko DZIĘKUJEMY 😘


































2 czerwca odbyło się niesamowicie ważne, ale zarazem i piękne wydarzenie, które uroczyście rozpoczęło świętowanie naszego Jubileuszu. Z dumą i ogromną radością ogłaszamy, że Nasz Dom w tym roku obchodzi 30-lecie istnienia. To dla nas niezwykle wzruszający i cudowny czas. Dzisiaj w Hotel im. Jana Pawła II we Wrocławiu odbyła się wyjątkowa konferencja – ,,CHOROBY RZADKIE WYZWANIEM DLA WSPÓŁCZESNEJ MEDYCYNY – KONFERENCJA W RAMACH 30-LECIA POWSTANIA ZOL DLA DZIECI W JASZKOTLU”. Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim za obecność, za wygłoszone prelekcje, wszystkie ciepłe słowa skierowane w naszym kierunku. Dziękujemy, że przez te wszystkie lata jesteście z Nami































IV Bieg Para(mi) ❤️❤️❤️ W minioną sobotę kolejny już raz mogliśmy uczestniczyć w tym cudownym wydarzeniu. Nasi Przyjaciele z Fizjotriterapia. Follow your dreams jak zwykle zorganizowali wszystko na najwyższym poziomie ❤️ Ależ Oni są niesamowici ❤️ Dziękujemy za ten cudowny dzień i ogrom wrażeń 😍









Pozdrawiamy Was w tym tygodniu z fantastycznego obozu sportowego organizowanego przez PEFRON w Ośrodek Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle Świetnie się bawimy, korzystamy jeszcze z zimowej pogody, dbamy o ciało i ducha.














W piątek odwiedziliśmy pewne wyjątkowe miejsce. Miejsce dla prawdziwych miłośników natury, zwierząt oraz Muminków Tu naprawdę bije serce karkonowskiej Laponii. @Kalevala podbiła nasze serducha, a Sampo, Kalev i Lappi stali się od razu naszym przyjaciółmi. Wyjątkowym momentem było także karmienie prawdziwych reniferów!!!! Tak, tak!!! Prawdziwych reniferów św. Mikołaja!!! Do tego pyszne muminkowe kakao, fantastyczni właściciele tego miejsca: Pani Magda i Pan Michał i ten dzień na długo pozostanie w naszych serduchach. A na koniec nie mogło oczywiście zabraknąć śnieżnej zabawy. Saneczki, pontony, skuterki… To był naprawdę fantastyczny dzień!!!












