Opublikowano Dodaj komentarz

30 LAT MINĘŁO…

W sobotę 3 czerwca w naszym ogrodzie odbyło się cudowne spotkanie, przepełnione radością, dobrocią i miłością. Tego dnia mogliśmy uczcić nasz Jubileusz w gronie Naszych Przyjaciół, którzy przez te wszystkie lata okazują nam swoją życzliwość i pomocną dłoń. Na początku odprawiona została w naszej intencji Msza Św. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. Podczas uroczystości nasza kochana Siostra Dyrektor, s. Sylwia, otrzymała medal św. Jadwigi. Jest to najwyższe odznaczenie w archidiecezji wrocławskiej, które przyznawane jest za aktywny udział w życiu religijnym, duszpasterskim, katechetycznym i kulturalnym, ze szczególnym uwzględnieniem działalności charytatywnej.

Po Mszy Św. przenieśliśmy się do naszych jaszkotlańskich ogrodów, gdzie na wszystkich czekał pyszny poczęstunek, a także moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Podczas pikniku Siostra Dyrektor oraz Siostra Generalna wręczyły specjalne nagrody dla 30-letnich Pracowników, dziękując im za trud i poświęcenie włożone w pracę na rzecz Naszych Podopiecznych.

Był to cudowny dzień. Dzień pełen dobroci i prawdziwej dziecięcej radości. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia odwiedzili Nasz Dom. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za wspaniałą zabawę. Dziękujemy, że razem z nami tworzycie naszą jaszkotlową rodzinę. To wiele dla Nas znaczy ❤

Z całego serca dziękujemy, także wszystkim tym, którzy pomogli w organizacji naszego Jubileuszu.

Wszystkim i za wszystko DZIĘKUJEMY 😘

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *